Opinie

Dodaj opinię...

Poniżej relacje osób, które zechciały się podzielić swoimi doświadczeniami...


(…) Szczerze polecam pracę z Panem Andrzejem, zaszło kilka poważnych zmian po sesji, nadal siè wszystko układa. Podczas sesji czułam siè zaopiekowana i bezpieczna, podczas i po niej odczuwałam błogo spokój. Pana Andrzeja cenię za profesjonalizm, spokój i humor. Z serca polecam te sesje (-: .
Ania (…) 2021r.(…) Pan Andrzej był u mnie już 3 razy i na pewno jeszcze skorzystam z jego pomocy.
Dodał mi swoimi “magicznymi” sposobami dużo energii do walki z trudną przeszłością i było to za każdym razem niezwykłe i piękne uczucie czuć przepływające fale energii. Pan Andrzej jest ciepłym, skromnym i nie narzucającym się człowiekiem. Budzi zaufanie. Warto skorzystać z jego wiedzy i umiejętności. .
Ewa (…) 2021r.(…) Gorąco polecam wizytę u pana Andrzeja to niesamowity człowiek.
Każde spotkanie z nim to jak podróż w innym wymiarze. Potrafi wyciszyć wszystkie złe emocje . Energia jaka spływa na mnie poprzez jego ręce sprawia że jestem spokojna odprężona pełna radości i bardziej opanowana .Ustępują napięcia mięśniowe. Po każdej wizycie czuję, że mam więcej energii do walki z chorobą. Polecam bardzo.
Beata O. (…) 2020r.(…) Przed spotkaniem z Panem Andrzejem czułam ogromne zmęczenie, spięcie i ciężar ciała.
Pan Andrzej zaproponował pomoc. Po pierwszej sesji poczułam lekkość i wewnętrzny spokój oraz przypływ energii witalnej, na pewno na jednym spotkaniu się nie skończy. Polecam.
Agnieszka (…) 2020r.(…) kontrola lekarska potwierdziła , że złamanie bardzo szybko się goi (…)
Czytaj dalej


(…) Po pierwszym spotkaniu rzeczywiście poczułam rozluźnienie i wyciszenie. … Podczas bezdotykowego masażu czułam ciepło i spokój. (…)

Czytaj dalej

(…) Po zabiegach (rozpoczętych niezwłocznie po wystąpieniu objawów silnego przeziębienia ) po dwu dniach objawy ustąpiły , a ja mogłam wrócić do pracy (…)

Czytaj dalej

(…) potrafił pomoc mi w bólu fizycznym oraz psychicznym samopoczuciu! Nie mam pojęcia jak on to robi, ale za każdym razem oceniał trafnie miejsce bólu oraz powód złego samopoczucia. (…)

Czytaj dalej

(…) spowodował , że odzyskałam energię, siłę i chęć do działania (…)
Czytaj dalej


(…) nie umiałam w ogóle chodzić , kręgosłup mi skrzywiało na prawą stronę, miałam zawroty głowy i zaraz się lepiej poczułam po Pana pierwszym zabiegu. Lepiej mi się już w ogóle chodzi, i częściowo mi znikły zawroty głowy. (…)

Czytaj dalej

Dodaj opinię...

Moja strona na FB

Cześć,
Stronę stworzyłem w kwietniu 2019 roku.
Ciągle ją udoskonalam 🙂
Jeśli masz dla mnie jakieś sugestie, napisz proszę.
Andrzej

  • 1
  • 56
  • 8 229
  • 95 506
  • 42 664